Plantcrossing – Zielony Zakątek w Czytelni
Miejsce: Stary Ratusz, ul. Stare Miasto 33, WBP, Olsztyn
09:00
- 09:00
MATKA, SYN I KURA
Miejsce: Galeria Dobro, ul. Stare Miasto 24/25, Olsztyn
17:00
- 19:00
Spotkanie autorskie z Teresą Astramowicz-Leyk
Miejsce: Sala konferencyjna 3 (poziom I), WBP; ul. 1 Maja 5, Olsztyn
17:00
- 18:00
Wernisaż prac Agnieszki Cichoń-Kamińskiej i koncert Rafała Bohatyrewicza
Miejsce: GOK Dywity
18:00
- 20:00
Zlot Food Trucków w Ełku
Miejsce: CH Karuzela, Ciepła 7, 19-300 Ełk
15:00
- 20:00
Wernisaż wystawy „Kolorowi przyjaciele” Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie
Miejsce: Galeria Stary Ratusz WBP, ul. Stare Miasto 33, Olsztyn
17:30
- 18:30
Koncert we współpracy z XII Ogólnopolskim Konkursem Wokalnym w Mławie
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
19:00
- 21:00
Cykl spotkań biegowych Parkrun
Miejsce: Ekomarina w Mrągowie – przy Plaży Miejskiej
09:00
- 11:00
XIII Festiwal Kultury Modelarskiej (dzień 1)
Miejsce: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały
09:00
- 20:00
XIII Festiwal Kultury Modelarskiej (dzień 2)
Miejsce: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały
09:00
- 15:00
Raz, Dwa, Trzy – „Ważne piosenki”
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
18:00
- 19:00
Koncert edukacyjny – Wiosenne opowieści 1
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
09:00
- 10:00
Koncert edukacyjny – Wiosenne opowieści 2
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
10:30
- 11:30
Koncert edukacyjny – Wiosenne opowieści 3
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
09:00
- 10:00
Koncert edukacyjny – Wiosenne opowieści 4
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
10:30
- 11:30
Scena dla młodych - Szymon Gawliński
Miejsce: sala kameralna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
17:00
- 18:00
The Metropolitan Opera – Gounod „Romeo i Julia”
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
17:00
- 21:00
Ewa Cieniak: Pokarm
Miejsce: Galeria Amfilada, ul. Dąbrowszczaków 3, Olsztyn
18:00
- 20:00
Recital organowy
Miejsce: sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
19:00
- 21:00
Jak łatwo przyprawić gębę
Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3, Olsztyn
11:00
- 14:30
Copyright © Kopernik TV