Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PRODUKT WARMIA MAZURY RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ
 Galeria przyjemności
Styl życia

Galeria przyjemności

Galerie handlowe wrosły w krajobraz polskich miast. Coraz częściej poza zakupami proponują mieszkańcom również bogatą ofertę rozrywkową.

TOP
 • SOLO po raz piąty
  Styl życia

  SOLO po raz piąty

  Scena, z której biją emocje. Niezwykle intymna relacja z widzem. To cechy Olsztyńskich Spotkań Jednego Aktora SOLO.

 • Szybka diagnoza zaburzeń rozwojowych
  Zdrowie

  Szybka diagnoza zaburzeń rozwojowych

  W tym przypadku czas jest niezwykle ważny. Szybko postawiona diagnoza pozwala skuteczniej leczyć zaburzenia rozwojowe u dziecka. Rozmawiamy o tym, dlaczego nie można ich lekceważyć.

 • Recepta na wychowanie
  Styl życia

  Recepta na wychowanie

  Wychowanie to proces, na który mają wpływ rodzice, nauczyciele i środowisko. Jak spowodować, by wszystko działało z korzyścią dla dziecka?

 Niecodzienna sobota
Zdrowie

Niecodzienna sobota

Bez kolejek, za darmo i w jednym miejscu. Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie zapewnił rodzinom z Warmii i Mazur dostęp do porad specjalistów podczas „Niebieskiej Soboty”.

 Tajemnice perły Dąbrówna
Styl życia

Tajemnice perły Dąbrówna

Są w Dąbrównie miejsca szczególne – a do najciekawszych należy kościół ewangelicko-metodystyczny, największy i najstarszy budynek w tej miejscowości. To miejsce pełne historycznych pamiątek i długo skrywanych tajemnic.

 Nidzicki trzeci sektor
Samorząd

Nidzicki trzeci sektor

Nidzickie organizacje pozarządowe mają ogromną siłę, a władze miasta korzystają z ich kreatywności i wsparcia.

Mariusz Szwonder - bajkopisarz, którego czytają najlepsi
Styl życia

Mariusz Szwonder - bajkopisarz, którego czytają najlepsi

Do bajek Mariusza Szwondera głosu użyczają najlepsi: Krystyna Czubówna, Jarosław Boberek, czy Piotr Fronczewski. Teraz najlepsi pomogą mu też w pisaniu. Do współpracy polonista zaprosił uczniów Szkoły Podstawowej z Choszczewa.

 Lekarze o Piłsudskim
Styl życia

Lekarze o Piłsudskim

Podczas pracy w służbie krajowi otaczał się medykami. To także lekarzom powierzył realizację swojego testamentu. O wpływie medycyny na życie Józefa Piłsudskiego w 150. rocznicę jego urodzin rozmawiano w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Lekarskiej w Olsztynie.

Ostróda - perła Mazur
Samorząd

Ostróda - perła Mazur

Ostróda to jedno z najpiękniejszych miast regionu. Pytamy o to, co ma do zaproponowania inwestorom i turystom.

 Człowiek w nowych mediach
Styl życia

Człowiek w nowych mediach

Internet, media społecznościowe i związane z nimi zagrożenia były tematem dyskusji zorganizowanej przez olsztyński oddział Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.

Prognoza pogody

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

Nasza społeczność