Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA MIŁOMŁYN GMINA OLSZTYNEK GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LIDZBARK WARMIŃSKI MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH POWIAT OLSZTYŃSKI PRODUKT WARMIA MAZURY PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SIŁA MNIEJSZOŚCI SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE UTALENTOWANY OLSZTYN WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ
Bigos małżeński
Styl życia

Bigos małżeński

Przez siedem dni zbliżali do siebie małżonków z Olsztyna i nie tylko. Za nami pierwsza edycja Tygodnia Małżeństwa, zorganizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana. Wzięło w nim udział 200 par.

TOP
Lotniskowe ABC
Styl życia

Lotniskowe ABC

Pierwszy lot samolotem zawsze wiąże się z dużym stresem. Pasażerów – poza lękiem przed samym lotem – stresują również lotniskowe procedury. Czy jest się czego obawiać?

Dobrze wydać unijne pieniądze
Biznes

Dobrze wydać unijne pieniądze

Warmia i Mazury nie stracą unijnych pieniędzy. To zapewnienia ze strony i władz regionu, i przedstawicieli Komisji Europejskiej.

Sprzęt dla Szpitala Pulmonologicznego
Zdrowie

Sprzęt dla Szpitala Pulmonologicznego

To kolejny ważny krok w rozwoju tej placówki. Szpital Pulmonologiczny w Olsztynie otrzymał nowy sprzęt, który już służy pacjentom.

Jak rosną nowe osiedla
Styl życia

Jak rosną nowe osiedla

Ze Spółdzielnią Mieszkaniową Pojezierze związani są od stycznia 1960 roku. Obejrzyj, jak pierwsi mieszkańcy bloku przy dzisiejszej Dworcowej 13 wspominają tamte czasy.

Kilometry dla szpitala
Styl życia

Kilometry dla szpitala

Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu pracowników firmy Michelin oraz mieszkańców Olsztyna mali pacjenci Szpitala Dziecięcego w Olsztynie mogą być diagnozowani najlepszym sprzętem. Do placówki trafił nowoczesny ultrasonograf.

Służba zdrowia na Warmii i Mazurach
Zdrowie

Służba zdrowia na Warmii i Mazurach

Sytuacja w służbie zdrowia od lat jest trudna. Czy jest szansa na poprawę?

Partnerstwo na drodze
Auto

Partnerstwo na drodze

Przepisy to jedno – ale na drodze warto też kierować się zwykłą uprzejmością. Dzięki temu jazda będzie i mniej stresująca, i bezpieczniejsza.

Prognoza pogody

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

Nasza społeczność