Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA MIŁOMŁYN GMINA OLSZTYNEK GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LIDZBARK WARMIŃSKI MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM WARMII I MAZUR OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH POWIAT OLSZTYŃSKI PRODUKT WARMIA MAZURY PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SIŁA MNIEJSZOŚCI SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE UTALENTOWANY OLSZTYN WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ
Pieniądze na sport
Styl życia

Pieniądze na sport

Są pieniądze na sport na Warmii i Mazurach. Mogą z nich skorzystać samorządy i kluby sportowe.

TOP
 • Olsztyński WORD ma 20 lat!
  Auto

  Olsztyński WORD ma 20 lat!

  Od dwudziestu lat egzaminują kandydatów na kierowców i kierowców, monitorują stan bezpieczeństwa na drogach regionu oraz edukują dzieci i młodzież. Rok 2018 to jubileusz istnienia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie.

 • Dwa światy w BWA
  Kultura

  Dwa światy w BWA

  Niezwykły, bo podwójny wernisaż, dwie wyjątkowe artystki, a wszystko w Międzynarodowym Dniu Kobiet. Dwa odmienne światy kobiecej artystycznej wypowiedzi w Galerii BWA w Olsztynie.

 • Bezpieczne Jeziorany
  Styl życia

  Bezpieczne Jeziorany

  Dzięki tej inwestycji mieszkańcy Jezioran mogą czuć się bezpieczni. W mieście zainstalowano kolejne kamery monitoringu.

Miłomłyn pamięta o Wyklętych
Styl życia

Miłomłyn pamięta o Wyklętych

Upamiętnili tych, którzy za wolną Polskę oddali wszystko. W Miłomłynie odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Magia kalendarza
Nauka

Magia kalendarza

Różnią się od dzisiejszych, bo często zawierają zdecydowanie więcej informacji, niż tylko nazwę dnia i miesiąca. Przyglądamy się dawnym kalendarzom, które można znaleźć w Archiwum Państwowym w Olsztynie.

Ku czci Niezłomnych
Styl życia

Ku czci Niezłomnych

Dzięki tym staraniom pamięć o trudnych kartach polskiej historii ma szansę przetrwać. Władze wojewódzkie w marcu zorganizowały na Warmii i Mazurach szereg wydarzeń ku pamięci bohaterów walki o niepodległość.

Mój 1 % dla Warmii i Mazur
Styl życia

Mój 1 % dla Warmii i Mazur

Akcja „Wspieram region” zachęca do pozostawienia 1 procenta podatku PIT na Warmii i Mazurach. Promują ją urzędnicy i znani mieszkańcy regionu.

Jak wyhodować czempiona
Biznes

Jak wyhodować czempiona

Czempioni zaprezentowali się w ringu. Znamy laureatów Warmińsko-Mazurskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

Wsparcie z Powiatu Olsztyńskiego
Styl życia

Wsparcie z Powiatu Olsztyńskiego

Wspierają kulturę, kultywowanie regionalnej tradycji i sport. Starostwo Powiatowe w Olsztynie co roku dokłada swoją cegiełkę do organizacji i rozwoju kilkunastu imprez i wydarzeń.

Kadry dla biznesu
Biznes

Kadry dla biznesu

Jak kształcić kadry dla biznesu i dostosować system edukacji do potrzeb rynku pracy – to temat spotkania, którego gościem był dr Bogdan Włodarczyk, dyrektor Akademii Biznesu UWM.

Prognoza pogody

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

Nasza społeczność