Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA MIŁOMŁYN GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH POWIAT OLSZTYŃSKI PRODUKT WARMIA MAZURY RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SIŁA MNIEJSZOŚCI SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE UTALENTOWANY OLSZTYN WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ
Noc Biologów 2018 w Olsztynie
Styl życia

Noc Biologów 2018 w Olsztynie

Wykłady, interaktywne warsztaty, pokazy, quizy i konkursy. Za nami Noc Biologów 2018.

TOP
 • Purda gra z Wielką Orkiestrą
  Styl życia

  Purda gra z Wielką Orkiestrą

  Zagrali razem z największą orkiestrą świata. Gmina Purda przyłączyła się do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Otwarcie na Dobro
  Styl życia

  Otwarcie na Dobro

  Miejsce na kulturę opierającą się mainstreamowi, o którym w dużej mierze decydować mają sami twórcy. W Olsztynie otwarto Galerię „Dobro”.

 • Lotnisko z certyfikatem
  Styl życia

  Lotnisko z certyfikatem

  To potwierdzenie najwyższej jakości usług. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach otrzymał unijny certyfikat.

Region promocyjnie
Styl życia

Region promocyjnie

Pomoc w promocji. Warmińsko-mazurscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie Urzędu Marszałkowskiego w tym zakresie.

Kucharze z Zespołu Placówek Edukacyjnych
Styl życia

Kucharze z Zespołu Placówek Edukacyjnych

Musieli wykazać się kreatywnością, umiejętnością współpracy i planowania, a przede wszystkim – dobrym smakiem. Za nami druga edycja Szkolnego Konkursu Kulinarnego „Masterchef” w Zespole Placówek Edukacyjnych w Olsztynie.

Grzejemy - ale z głową!
Styl życia

Grzejemy - ale z głową!

Jak zadbać o ciepło w mieszkaniu, a jednocześnie o stan portfela? Mamy garść porad specjalisty!

Na wypadek zimy
Styl życia

Na wypadek zimy

Ich zima na pewno nie zaskoczy. Pracownicy Działu Zieleni Spółdzielni Mieszkaniowej „Pojezierze” w Olsztynie są przygotowani na niskie temperatury i intensywne opady śniegu.

W sieci Cittaslow
Styl życia

W sieci Cittaslow

Miejsca, gdzie spokojne tempo życia jest wielkim atutem przekładającym się na rozwój. To założenia sieci miast Cittaslow na Warmii i Mazurach.

Lekarze podsumowują rok
Styl życia

Lekarze podsumowują rok

To były miesiące pełne przedsięwzięć o ogólnopolskiej i międzynarodowej randze. Nie brakło też momentów, w których jednoczyło się całe medyczne środowisko. Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie podsumowuje rok 2017.

O problemach rolnictwa
Styl życia

O problemach rolnictwa

To okazja do posumowania roku oraz dyskusji o aktualnych problemach. Rolnicy z Warmii i Mazur spotkali się ze Zbigniewem Babalskim – wiceministrem rolnictwa i rozwoju wsi.