Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA MIŁOMŁYN GMINA OLSZTYNEK GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LIDZBARK WARMIŃSKI MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM WARMII I MAZUR OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH POWIAT OLSZTYŃSKI PRODUKT WARMIA MAZURY PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SIŁA MNIEJSZOŚCI SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE UTALENTOWANY OLSZTYN WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ
"Każdy człowiek to inna foremka"
Zdrowie

"Każdy człowiek to inna foremka"

Autyzm. Świadomość tego, czym jest i jak się objawia nadal stanowi problem. W jaki sposób postrzegamy ludzi nim dotkniętych? Jak żyją rodzice autystycznych dzieci? W kwietniu – miesiącu świadomości autyzmu – to ważne pytania.

TOP
 • Biblioteka kształci kadry
  Styl życia

  Biblioteka kształci kadry

  To nie tylko wypożyczalnia książek. Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zorganizowała szkolenie dla bibliotekarzy z regionu.

 • Niebieską myślą malowane
  Zdrowie

  Niebieską myślą malowane

  W kwietniu na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W Olsztynie towarzyszy mu wystawa prac podopiecznych Zespołu Placówek Edukacyjnych oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce w Bibliotece Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

 • Niepokorność przemijania
  Styl życia

  Niepokorność przemijania

  To zapis twórczości jednej z największych postaci polskiej fotografii. W Galerii BWA w Olsztynie otwarto wystawę „Niepokorność dalekich dróg” Zofii Rydet.

Wyszkolić pokolenia kierowców
Auto

Wyszkolić pokolenia kierowców

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie od dwudziestu lat egzaminuje kierowców w regionie. Ale to nie jedyne zadania, jakie wykonuje – zajmuje się również prewencją, przeprowadza kontrole i diagnostykę pojazdów.

Święto Olsztyńskiej Szkoły Wyższej
Nauka

Święto Olsztyńskiej Szkoły Wyższej

Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego ma nowych przyjaciół. Specjalne odznaczenia wręczono podczas Dnia Patrona Uczelni.

Dzień Teatru w Olsztynie
Styl życia

Dzień Teatru w Olsztynie

Fantazyjna wizja Polski przesiąkniętej absurdem i satyrą oraz pytania o sens życia i międzyludzkie relacje. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie włączył się w obchody Międzynarodowego Dnia Teatru.

O kulturze w Gietrzwałdzie
Styl życia

O kulturze w Gietrzwałdzie

Gminny Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie to miejsce, gdzie odbywa się bardzo wiele różnych wydarzeń. O to, jakie marzenia ma Paweł Jarząbek, dyrektor ośrodka i animator kultury, pyta Marek Jarmołowicz.

Szymany - Lwów
Biznes

Szymany - Lwów

To szansa na rozwój gospodarczy, międzynarodową współpracę oraz duży ruch turystyczny. Z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach można już latać do Lwowa.

Rolnik w sieci
Biznes

Rolnik w sieci

Od 2018 roku wnioski o płatności tylko przez Internet. Czy aplikacja e-wniosek plus to ułatwienie w składaniu wniosków?

Narodowy Program Trzeźwości
Zdrowie

Narodowy Program Trzeźwości

Jak zmniejszyć uzależnienie od alkoholu? Ma w tym pomóc Narodowy Program Trzeźwości, wskazujący wytyczne wszystkim, którzy zajmują się profilaktyką alkoholową, w tym samorządom, Kościołowi, rodzicom.

Prognoza pogody

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

Nasza społeczność