Serwisy ×

ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA GIETRZWAŁD GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWA GMINA KURZĘTNIK GMINA PURDA GMINA ŚWIĄTKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE LASTLEVEL LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE OLSZTYN OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PRODUKT WARMIA MAZURY RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK TELEWIZJA KOPERNIK URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ
 Dobra kultura w Dobrym Mieście
Styl życia

Dobra kultura w Dobrym Mieście

Jak zaspokoić potrzeby kulturalne mieszkańców niewielkich miejscowości? Dobrym przykładem jest działalność Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście.

TOP
 110 lat Szpitala Pulmonologicznego
Zdrowie

110 lat Szpitala Pulmonologicznego

Od 110 lat leczą pacjentów z chorobami płuc. Dziś siłą Szpitala Pulmonologicznego w Olsztynie jest wyspecjalizowana kadra, nowoczesny sprzęt i szerokie możliwości diagnostyczne. Obchody okrągłej rocznicy były okazją do zdradzenia planów na przyszłość.

 Las Kobiet wyrośnie w Kudypach
Eko

Las Kobiet wyrośnie w Kudypach

Rodziny, dzieci, gwiazdy, ale przede wszystkim kobiety – wspólnie sadzili Las Kobiet w Kudypach.

 X Biennale w BWA
Styl życia

X Biennale w BWA

Olsztyńska Galeria BWA przygotowuje się do wernisażu X Olsztyńskiego Biennale Sztuki – O Medal Prezydenta. Na wystawie zobaczymy prace 47 artystów.

 Dopalacze. Czy da się z nimi walczyć?
Zdrowie

Dopalacze. Czy da się z nimi walczyć?

Dopalacze nadal groźne. Jak przebiega walka z tymi niebezpiecznymi substancjami?

 Taneczne Święto Niepodległości
Styl życia

Taneczne Święto Niepodległości

99. rocznicę odzyskania niepodległości uczniowie Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie świętowali tanecznie.

 Rolnik w XXI wieku
Biznes

Rolnik w XXI wieku

W dobie globalizacji gospodarki innowacje są niezbędnym warunkiem dynamicznego rozwoju i wzrostu konkurencyjności polskiego rolnictwa. W związku z tym rodzi się potrzeba wprowadzenia zmian – i pojawia się konieczność poszukiwania nowych pomysłów. Taką możliwość stworzyło „Warmińsko-Mazurskiego Forum Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich”.

Świątki - nowe logo i herb
Styl życia

Świątki - nowe logo i herb

Gmina Świątki to niezwykłe miejsce, zamieszkane przez wyjątkowo aktywną społeczność. Teraz wyróżniać je będzie logo, a niebawem także herb.