Serwisy ×

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA AKADEMIA PIŁKARSKA SYLWESTRA CZERESZEWSKIEGO ,,CZEREŚ SPORT OLSZTYN" ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE AURA CENTRUM OLSZTYNA BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE W DOBRYM MIEŚCIE CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FORUM DIALOGU PUBLICZNEGO FUNDACJA ALBATROS FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA DŹWIERZUTY GMINA GIETRZWAŁD GMINA GRUNWALD GMINA JANOWIEC KOŚCIELNY GMINA JEDWABNO GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KOZŁOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI GMINA MIŁOMŁYN GMINA NOWE MIASTO LUBAWSKIE GMINA OSTRÓDA GMINA PURDA GMINA STAWIGUDA GMINA ŚWIĄTKI GMINA ŚWIĘTAJNO GMINA WIELBARK GMINNY OŚRODEK KULTURY W DYWITACH GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT PÓŁNOCNY IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE KULTURA. WSTĘP WOLNY LASTLEVEL SP. Z O.O. LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LGD WARMIŃSKI ZAKĄTEK LIDZBARK WARMIŃSKI MAGAZYN ZDROWIA PUBLICZNEGO WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W JEZIORANACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO - PARK ETNOGRAFICZNY W OLSZTYNKU MUZEUM WARMII I MAZUR ORNETA OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IM. FRYDERYKA CHOPINA W OLSZTYNIE POLSKA KRAJOWA SIEĆ MIAST CITTASLOW POPOŁUDNIE W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH PRODUKT WARMIA MAZURY PROSTO Z OLSZTYNA PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM I TELEWIZJA KOPERNIK REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STAROSTWO POWIATOWE W BARTOSZYCACH STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM STAROSTWO POWIATOWE W MRĄGOWIE STAROSTWO POWIATOWE W OLSZTYNIE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZCZYTNO SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OLSZTYNIE TEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE URZĄD GMINY PIECKI URZĄD GMINY W ROZOGACH URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE URZĄD MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA URZĄD MIASTA I GMINY W LIDZBARKU URZĄD MIASTA W DZIAŁDOWIE URZĄD MIEJSKI W BISKUPCU URZĄD MIEJSKI W KORSZACH URZĄD MIEJSKI W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM URZĄD MIEJSKI W OLSZTYNKU URZĄD MIEJSKI W PIENIĘŻNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYDZIAŁ ZDROWIA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA AKADEMIA PIŁKARSKA SYLWESTRA CZERESZEWSKIEGO ,,CZEREŚ SPORT OLSZTYN" ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE AURA CENTRUM OLSZTYNA BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE W DOBRYM MIEŚCIE CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FORUM DIALOGU PUBLICZNEGO FUNDACJA ALBATROS FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA DŹWIERZUTY GMINA GIETRZWAŁD GMINA GRUNWALD GMINA JANOWIEC KOŚCIELNY GMINA JEDWABNO GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KOZŁOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI GMINA MIŁOMŁYN GMINA NOWE MIASTO LUBAWSKIE GMINA OSTRÓDA GMINA PURDA GMINA STAWIGUDA GMINA ŚWIĄTKI GMINA ŚWIĘTAJNO GMINA WIELBARK GMINNY OŚRODEK KULTURY W DYWITACH GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT PÓŁNOCNY IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE KULTURA. WSTĘP WOLNY LASTLEVEL SP. Z O.O. LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LGD WARMIŃSKI ZAKĄTEK LIDZBARK WARMIŃSKI MAGAZYN ZDROWIA PUBLICZNEGO WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W JEZIORANACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO - PARK ETNOGRAFICZNY W OLSZTYNKU MUZEUM WARMII I MAZUR ORNETA OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IM. FRYDERYKA CHOPINA W OLSZTYNIE POLSKA KRAJOWA SIEĆ MIAST CITTASLOW POPOŁUDNIE W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH PRODUKT WARMIA MAZURY PROSTO Z OLSZTYNA PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM I TELEWIZJA KOPERNIK REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STAROSTWO POWIATOWE W BARTOSZYCACH STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM STAROSTWO POWIATOWE W MRĄGOWIE STAROSTWO POWIATOWE W OLSZTYNIE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZCZYTNO SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OLSZTYNIE TEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE URZĄD GMINY PIECKI URZĄD GMINY W ROZOGACH URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE URZĄD MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA URZĄD MIASTA I GMINY W LIDZBARKU URZĄD MIASTA W DZIAŁDOWIE URZĄD MIEJSKI W BISKUPCU URZĄD MIEJSKI W KORSZACH URZĄD MIEJSKI W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM URZĄD MIEJSKI W OLSZTYNKU URZĄD MIEJSKI W PIENIĘŻNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYDZIAŁ ZDROWIA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA AKADEMIA PIŁKARSKA SYLWESTRA CZERESZEWSKIEGO ,,CZEREŚ SPORT OLSZTYN" ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE AURA CENTRUM OLSZTYNA BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE W DOBRYM MIEŚCIE CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FORUM DIALOGU PUBLICZNEGO FUNDACJA ALBATROS FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA DŹWIERZUTY GMINA GIETRZWAŁD GMINA GRUNWALD GMINA JANOWIEC KOŚCIELNY GMINA JEDWABNO GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KOZŁOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI GMINA MIŁOMŁYN GMINA NOWE MIASTO LUBAWSKIE GMINA OSTRÓDA GMINA PURDA GMINA STAWIGUDA GMINA ŚWIĄTKI GMINA ŚWIĘTAJNO GMINA WIELBARK GMINNY OŚRODEK KULTURY W DYWITACH GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT PÓŁNOCNY IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE KULTURA. WSTĘP WOLNY LASTLEVEL SP. Z O.O. LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LGD WARMIŃSKI ZAKĄTEK LIDZBARK WARMIŃSKI MAGAZYN ZDROWIA PUBLICZNEGO WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W JEZIORANACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO - PARK ETNOGRAFICZNY W OLSZTYNKU MUZEUM WARMII I MAZUR ORNETA OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IM. FRYDERYKA CHOPINA W OLSZTYNIE POLSKA KRAJOWA SIEĆ MIAST CITTASLOW POPOŁUDNIE W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH PRODUKT WARMIA MAZURY PROSTO Z OLSZTYNA PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM I TELEWIZJA KOPERNIK REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STAROSTWO POWIATOWE W BARTOSZYCACH STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM STAROSTWO POWIATOWE W MRĄGOWIE STAROSTWO POWIATOWE W OLSZTYNIE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZCZYTNO SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OLSZTYNIE TEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE URZĄD GMINY PIECKI URZĄD GMINY W ROZOGACH URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE URZĄD MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA URZĄD MIASTA I GMINY W LIDZBARKU URZĄD MIASTA W DZIAŁDOWIE URZĄD MIEJSKI W BISKUPCU URZĄD MIEJSKI W KORSZACH URZĄD MIEJSKI W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM URZĄD MIEJSKI W OLSZTYNKU URZĄD MIEJSKI W PIENIĘŻNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYDZIAŁ ZDROWIA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA AKADEMIA PIŁKARSKA SYLWESTRA CZERESZEWSKIEGO ,,CZEREŚ SPORT OLSZTYN" ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE AURA CENTRUM OLSZTYNA BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE W DOBRYM MIEŚCIE CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FORUM DIALOGU PUBLICZNEGO FUNDACJA ALBATROS FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA DŹWIERZUTY GMINA GIETRZWAŁD GMINA GRUNWALD GMINA JANOWIEC KOŚCIELNY GMINA JEDWABNO GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KOZŁOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI GMINA MIŁOMŁYN GMINA NOWE MIASTO LUBAWSKIE GMINA OSTRÓDA GMINA PURDA GMINA STAWIGUDA GMINA ŚWIĄTKI GMINA ŚWIĘTAJNO GMINA WIELBARK GMINNY OŚRODEK KULTURY W DYWITACH GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT PÓŁNOCNY IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE KULTURA. WSTĘP WOLNY LASTLEVEL SP. Z O.O. LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LGD WARMIŃSKI ZAKĄTEK LIDZBARK WARMIŃSKI MAGAZYN ZDROWIA PUBLICZNEGO WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W JEZIORANACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO - PARK ETNOGRAFICZNY W OLSZTYNKU MUZEUM WARMII I MAZUR ORNETA OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IM. FRYDERYKA CHOPINA W OLSZTYNIE POLSKA KRAJOWA SIEĆ MIAST CITTASLOW POPOŁUDNIE W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH PRODUKT WARMIA MAZURY PROSTO Z OLSZTYNA PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM I TELEWIZJA KOPERNIK REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STAROSTWO POWIATOWE W BARTOSZYCACH STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM STAROSTWO POWIATOWE W MRĄGOWIE STAROSTWO POWIATOWE W OLSZTYNIE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZCZYTNO SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OLSZTYNIE TEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE URZĄD GMINY PIECKI URZĄD GMINY W ROZOGACH URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE URZĄD MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA URZĄD MIASTA I GMINY W LIDZBARKU URZĄD MIASTA W DZIAŁDOWIE URZĄD MIEJSKI W BISKUPCU URZĄD MIEJSKI W KORSZACH URZĄD MIEJSKI W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM URZĄD MIEJSKI W OLSZTYNKU URZĄD MIEJSKI W PIENIĘŻNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYDZIAŁ ZDROWIA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA AKADEMIA PIŁKARSKA SYLWESTRA CZERESZEWSKIEGO ,,CZEREŚ SPORT OLSZTYN" ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE AURA CENTRUM OLSZTYNA BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE W DOBRYM MIEŚCIE CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FORUM DIALOGU PUBLICZNEGO FUNDACJA ALBATROS FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA DŹWIERZUTY GMINA GIETRZWAŁD GMINA GRUNWALD GMINA JANOWIEC KOŚCIELNY GMINA JEDWABNO GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KOZŁOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI GMINA MIŁOMŁYN GMINA NOWE MIASTO LUBAWSKIE GMINA OSTRÓDA GMINA PURDA GMINA STAWIGUDA GMINA ŚWIĄTKI GMINA ŚWIĘTAJNO GMINA WIELBARK GMINNY OŚRODEK KULTURY W DYWITACH GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT PÓŁNOCNY IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE KULTURA. WSTĘP WOLNY LASTLEVEL SP. Z O.O. LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LGD WARMIŃSKI ZAKĄTEK LIDZBARK WARMIŃSKI MAGAZYN ZDROWIA PUBLICZNEGO WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W JEZIORANACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO - PARK ETNOGRAFICZNY W OLSZTYNKU MUZEUM WARMII I MAZUR ORNETA OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IM. FRYDERYKA CHOPINA W OLSZTYNIE POLSKA KRAJOWA SIEĆ MIAST CITTASLOW POPOŁUDNIE W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH PRODUKT WARMIA MAZURY PROSTO Z OLSZTYNA PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM I TELEWIZJA KOPERNIK REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STAROSTWO POWIATOWE W BARTOSZYCACH STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM STAROSTWO POWIATOWE W MRĄGOWIE STAROSTWO POWIATOWE W OLSZTYNIE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZCZYTNO SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OLSZTYNIE TEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE URZĄD GMINY PIECKI URZĄD GMINY W ROZOGACH URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE URZĄD MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA URZĄD MIASTA I GMINY W LIDZBARKU URZĄD MIASTA W DZIAŁDOWIE URZĄD MIEJSKI W BISKUPCU URZĄD MIEJSKI W KORSZACH URZĄD MIEJSKI W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM URZĄD MIEJSKI W OLSZTYNKU URZĄD MIEJSKI W PIENIĘŻNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYDZIAŁ ZDROWIA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA AKADEMIA PIŁKARSKA SYLWESTRA CZERESZEWSKIEGO ,,CZEREŚ SPORT OLSZTYN" ARCHIWUM PAŃSTWOWE W OLSZTYNIE AURA CENTRUM OLSZTYNA BANK ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE BEZPŁATNE SZKOŁY COSINUS CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE W DOBRYM MIEŚCIE CZTERY PORY ROKU FEDERACJA ORGANIZACJI SOCJALNYCH WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO FORUM DIALOGU PUBLICZNEGO FUNDACJA ALBATROS FUNDACJA OCHRONY WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BWA W OLSZTYNIE GMINA DĄBRÓWNO GMINA DYWITY GMINA DŹWIERZUTY GMINA GIETRZWAŁD GMINA GRUNWALD GMINA JANOWIEC KOŚCIELNY GMINA JEDWABNO GMINA JEZIORANY GMINA JONKOWO GMINA KOZŁOWO GMINA KURZĘTNIK GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI GMINA MIŁOMŁYN GMINA NOWE MIASTO LUBAWSKIE GMINA OSTRÓDA GMINA PURDA GMINA STAWIGUDA GMINA ŚWIĄTKI GMINA ŚWIĘTAJNO GMINA WIELBARK GMINNY OŚRODEK KULTURY W DYWITACH GMINNY OŚRODEK KULTURY W PURDZIE INSTYTUT PÓŁNOCNY IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI PAN W OLSZTYNIE KULTURA. WSTĘP WOLNY LASTLEVEL SP. Z O.O. LGD BRAMA MAZURSKIEJ KRAINY LGD WARMIŃSKI ZAKĄTEK LIDZBARK WARMIŃSKI MAGAZYN ZDROWIA PUBLICZNEGO WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO MIASTO OSTRÓDA MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLSZTYNIE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W JEZIORANACH MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W OLSZTYNIE MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE MIEJSKI ZESPÓŁ PROFILAKTYKI I TERAPII UZALEŻNIEŃ W OLSZTYNIE MIŁAKOWO MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO - PARK ETNOGRAFICZNY W OLSZTYNKU MUZEUM WARMII I MAZUR ORNETA OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OLSZTYNIE PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA IM. FRYDERYKA CHOPINA W OLSZTYNIE POLSKA KRAJOWA SIEĆ MIAST CITTASLOW POPOŁUDNIE W OLSZTYNIE PORT LOTNICZY OLSZTYN-MAZURY W SZYMANACH PRODUKT WARMIA MAZURY PROSTO Z OLSZTYNA PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W OLSZTYNIE RADIO PLUS OLSZTYN 88, 1 FM I TELEWIZJA KOPERNIK REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA POJEZIERZE STAROSTWO POWIATOWE W BARTOSZYCACH STAROSTWO POWIATOWE W LIDZBARKU WARMIŃSKIM STAROSTWO POWIATOWE W MRĄGOWIE STAROSTWO POWIATOWE W OLSZTYNIE STOWARZYSZENIE CIVITAS CHRISTIANA STOWARZYSZENIE KRAINA DRWĘCY I PASŁĘKI STOWARZYSZENIE WYJĄTKOWE SERCE SZCZYTNO SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE SZTAB WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OLSZTYNIE TEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE TELEWIZJA KOPERNIK UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE URZĄD GMINY PIECKI URZĄD GMINY W ROZOGACH URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE URZĄD MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA URZĄD MIASTA I GMINY W LIDZBARKU URZĄD MIASTA W DZIAŁDOWIE URZĄD MIEJSKI W BISKUPCU URZĄD MIEJSKI W KORSZACH URZĄD MIEJSKI W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM URZĄD MIEJSKI W OLSZTYNKU URZĄD MIEJSKI W PIENIĘŻNIE WARMIŃSKO - MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA LEKARSKA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA ROLNICZA WARMIŃSKO-MAZURSKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE WARMIŃSKO-MAZURSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W OLSZTYNIE WSPÓLNOTA KULTUROWA BORUSSIA WYDZIAŁ ZDROWIA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TWP W OLSZTYNIE ZACHODNIOMAZURSKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNEJ

Marszałek nagrodził sportowców

Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin wręczył nagrody 20 wyróżniającym się sportowcom z regionu.
Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin wręczył nagrody 20 wyróżniającym się sportowcom z regionu.

Wśród wyróżnionych są przedstawiciele bardzo wielu dyscyplin – kajakarze, żeglarze, siatkarze, zawodnicy sportów walki, czy zawodnicy startujący w sportach motorowych. Przyznano im nagrody w wysokości od 3 do 8 tys. złotych.

Pełna lista nagrodzonych:

1. Mateusz Kamiński – kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych
2. Tomasz Barniak – kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych
3. Sebastian Karaś – pływanie
4. Marcin Konieczny – triathlon, Klub Sportowy Niemaniemogę
5. Tomasz Szewczak – ju-jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie JU-JITSU i JUDO
6. Krzysztof Pielowski – pływanie, MTP Kormoran Olsztyn
7. Maciej Sarnacki – judo, TS Gwardia Olsztyn
8. Beata Engel – wushu/kung-fu, Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin Olsztyn
9. Maja Szajdek – kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych
10. Jakub Gołębiowski – żeglarstwo, SSW MOS Iława
11. Filip Szmit – żeglarstwo, UKŻR Giżycko
12. Wojciech Klimaszewski – żeglarstwo, UKŻR Giżycko
13. Roman Lichacz – wushu/kung-fu
14. Jakub Kochanowski – siatkówka, AZS UWM Olsztyn
15. Wiktoria Gołębiowska – żeglarstwo, SSW MOS Iława
16. Magdalena Duchanik – sport motorowy, Team offroadSPORT Łukaszewski Rally Team
17. Marcin Łukaszewski - sport motorowy, Team offroadSPORT Łukaszewski Rally Team
18. Sebastian Jakubowski – lekka atletyka, LKS Lubawa
19. Dominik Bugaj – kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych
20.Konrad Bukowiecki, lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn (Nagroda Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu).