Nowe szatnie z pełnym zapleczem, ogrodzenie i ławki dla zawodników, a przede wszystkim – zupełnie nowa murawa. Na tę inwestycję zawodnicy i trenerzy Akademii Piłkarskiej „Czereś Sport” czekali od dawna. Teraz młodzicy, trampkarze i juniorzy mogą trenować mogą na nowym, świetnie przygotowanym obiekcie w podolsztyńskich Łęgajnach. „To jest naprawdę super boisko, w ogóle nie skacze piłka” - mówi Dawid Tankielun, jeden z zawodników Akademii. „Bardzo fajnie się podaje, piłka nie skacze. Bardzo czekaliśmy, aż zagramy pierwszy mecz tutaj” - dodaje jego kolega Patryk Folga.

Cała inwestycja kosztowała około 250 tysięcy złotych. Dzięki niej zarówno przed zawodnikami Akademii „Czereś Sport”, jak i piłkarzami KS Łęgajny, którzy również będą ćwiczyć na tym obiekcie, otworzyły się zupełnie nowe możliwości. „Mamy swoje boisko, z którego możemy korzystać do woli, za tydzień będzie też oświetlenie, będzie można grać do wieczora tutaj, boisko, jak widać, rewelacyjne” - zachwala Adam Kapusta, trener trampkarzy w Akademii Piłkarskiej „Czereś Sport”.

Warto podkreślić, że nowy obiekt w Łęgajnach przynosi zawodnikom szczęście. Jak dotąd jeszcze na nim nie przegrali i po 5 kolejkach zajmują pierwsze miejsce w lidze trampkarzy.