W ostatnim meczu sezonu jesiennego trampkarze Akademii „Czereś Sport” podejmowali na boisku w pod olsztyńskich Łęgajnach Polonię Lidzbark Warmiński. Założenia przedmeczowe były proste. „Mamy już zapewnione pierwsze miejsce, więc jest to mecz o przysłowiową pietruszkę, ale nie odpuszczamy, chcemy dobrze zakończyć sezon, po prostu cieszyć się grą” - mówił przed meczem Adam Kapusta, trener trampkarzy w Akademii Piłkarskiej „Czereś Sport”.

Bezpieczna przewaga w tabeli otworzyła wyróżniającym się zawodnikom z rocznika 2007 szansę gry ze starszymi kolegami, urodzonymi w 2005 roku. Pierwsza połowa ułożyła się po myśli gospodarzy. Do przerwy prowadzili z Polonią Lidzbark 5:0. Młodzi piłkarze po przerwie nie stracili motywacji. Trener Kapusta dokonał kilku zmian, które poskutkowały gradem bramek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 14:1. Jedyna bramka dla przeciwników padła po rzucie karnym.

Po 14 spotkaniach zawodnicy Akademii „Czereś Sport” zajmują pierwsze miejsce w Lidze Wojewódzkiej Trampkarza z 38 punktami. Daje im to awans do Ekstraklasy Tramkparza, w której mierzyć będą się już wiosną.