Aby wyprawka szkolna była jak najlepszej jakości, warto udać się na zakupy do butików i salonów w Aura Centrum Olsztyna. Salon Smyk to miejsce, gdzie wszystko, czego potrzebują uczniowie, znajduje się w jednym miejscu. Oferuje ogromny wybór przyborów szkolnych zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców, świetnej jakości wyposażenie szkolnego plecaka, ale również ubrania dla dzieci i młodzieży – zarówno codzienne, jak i na specjalne okazje.

To jednak nie jedyny salon, który ma specjalną ofertę z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Salon Reporter Young z okazji nowego roku szkolnego przygotował specjalne rabaty na nową kolekcję – do 2 września za drugą sztukę odzieży z nowej kolekcji zapłacimy 50% ceny.

Nic tak nie poprawia nastroju, jak nowa fryzura, zwłaszcza na tak specjalną okazję, jaką jest powrót do szkoły. Salon fryzjerski Jean Louis David przygotował z tej okazji wyjątkowe promocje.

Kolejna propozycja Aura Centrum Olsztyna na rozpoczęcie roku szkolnego z pewnością zainteresuje panie – marka Unisono tym razem proponuje kolekcję koszul – białe to ponadczasowa klasyka, idealnie sprawdzą się w połączeniu z elegancka spódnicą, jak i w stylu bardziej casualowym łączone z dżinsami. W Unisono panie znajdą wybór różnych krojów, mniej lub bardziej dopasowanych w talii. Króluje lekka i przewiewna bawełna. Znaleźć też można zwiewne modele z wiskozy i jedwabiu. Dla pań, które nie najlepiej czują się w bieli, Unisono proponuje wersje w stonowanym kolorze niebieskim.

Oferta salonu Wojas powinna zainteresować przedstawicieli grona pedagogicznego – piękne, wygodne buty zarówno damskie, jak i męskie, ale również torebki i teczki – wszystko najwyższej jakości i z klasą.

Salon iDream w Aura Centrum Olsztyna zniżki dla uczniów i studentów na wysokiej klasy sprzęt komputerowy firmy Apple ma przez cały rok, ale właśnie trwa specjalna promocja Back to School. Uczniowie, studenci oraz nauczyciele do 30 października mogą liczyć na wyjątkową ofertę.

Rozpoczęcie roku szkolnego to okazja do zakupu nowych okularów – te dla dzieci i młodzieży ma w swojej ofercie salon SUNLOOX.

Biblioteka ABECADŁO to miejsce, które kochają nie tylko miłośnicy dobrej literatury. Zwykle z początkiem roku szkolnego prowadzone tu były zajęcia edukacyjne dla dzieci. W tym roku z powodu epidemii tych zajęć nie będzie – ale na pewno uda się tu znaleźć wszystkie szkolne lektury.  ABECADŁO ma też w swojej ofercie bogaty zbiór audiobooków.

Powrót do szkoły to ważny moment dla wszystkich – uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzięki zakupom w Aura Centrum Olsztyna na pewno będzie udany.

A jak zyskać jeszcze więcej korzyści z zakupów w Aurze? Wystarczy
zainstalować nową aplikację Sezam, dzięki której wejdziemy do
świata wielu wspaniałych nagród. Aplikację pobierzemy ze sklepu
Google Play bądź App Store. Następnie przeprowadzi nas ona przez
proces rejestracji i po chwili możemy już skanować swoje paragony,
zbierać punkty, które z kolei wymienimy na atrakcyjne nagrody.

Szczegóły na www.auracentrum.pl.