Aura Centrum Olsztyna ponownie wita swoich klientów! Od 28 listopada możemy znowu odwiedzać sklepy i butiki znajdujące się na terenie centrum, jednak musimy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. „Zasłaniamy usta i nos, dezynfekujemy ręce i stosujemy odstęp, minimum półtora do dwóch metrów. Punkty do dezynfekcji rąk dostępne są dla klientów przy każdym wejściu do galerii, są umieszczone również przy wyjściach z toalet, na każdym piętrze, również dostępne są przy wyjściach z parkingów. Oczywiście jeśli klient zapomni maseczki, maseczki są dostępne w większości naszych punktów, również w sklepach odzieżowych, można je kupić w aptece, w drogeriach” - informuje Katarzyna Kaczmarska, specjalista ds. marketingu w Aura Centrum Olsztyna. O maseczkę możemy poprosić także ochronę obiektu.

O utrzymaniu dystansu społecznego przypomną nam naklejki, które pomogą nam przede wszystkim na terenie strefy gastronomicznej. W trosce o bezpieczeństwo klientów pasaż, toalety, poręcze i inne powierzchnie dotykane przez klientów są regularnie dezynfekowane. „Zachowujemy wszelkie standardy i normy bezpieczeństwa. Jako galeria handlowa zdobyliśmy certyfikat Międzynarodowej Organizacji Safe Shopping Centers. Certyfikat ten głosi, że galeria Aura spełnia najwyższe wymogi i standardy bezpieczeństwa” - podkreśla Katarzyna Kaczmarska.

Kiedy już postanowimy odwiedzić Aurę, pamiętajmy o przedłużonych urodzinach aplikacji SEZAM. Już niedługo dzięki naszym paragonom będziemy mogli wygrać wiele atrakcyjnych nagród, w tym samochód osobowy. Za dokonane zakupy na kwotę minimum 30 złotych możemy zarejestrować każdy paragon powyżej tej kwoty i zdobywać punkty. Te punkty z kolei możemy wymieniać na nagrody, które są dostępne od ręki, lub też do wygrania w specjalnych konkursach, jak między innymi teraz ten trwający, Sezamowe Urodziny. W konkursie Sezamowe Urodziny przede wszystkim nagrodą główną jest samochód, Citroen C1, oraz dwa rowery. Na zbieranie punktów mamy czas do końca roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 stycznia w formie online, a nagrody główne wygrają te osoby, które w terminie trwania konkursu zarejestrują swoje paragony i zdobędą największą liczbę punktów.

Aktualnie obowiązujące zasady oraz informacje poświęcone programowi lojalnościowemu SEZAM znajdziemy na stronie Aura Centrum Olsztyna: www.auracentrum.pl.