Wybór prezentu świątecznego to nie lada wyzwanie. Dlatego warto wybrać się do Aura Centrum Olsztyna, gdzie inspirację można znaleźć w kilkudziesięciu różnych miejscach.

Panom lubiącym gadżety do gustu przypadnie sprzęt fotograficzny, a także akcesoria do smartfonów, które znaleźć można w salonie AB FOTO. Większość pań na pewno ucieszą dobrej jakości naturalne kosmetyki i akcesoria do makijażu. Zestawy prezentowe znajdziemy np. w Yves Rocher oraz w Golden Rose. O fryzurę zadbają natomiast specjaliści z salonu Jean Louis David, którzy proponują zestawy kosmetyków, karty podarunkowe lub zmianę imidżu.

Nowe kolekcje, a także bogatą ofertę promocji i wyprzedaży odzieży panie i panowie znajdą na przykład w salonie Big Star, a także Vistuli, Wólczance i salonie Bytom. Przygotowały one zestawy prezentowe i akcesoria z motywami bożonarodzeniowymi. Dopełnieniem nowej garderoby z pewnością mogą być wysokiej jakości okulary. Takie bez trudu znajdziemy w Salonie Optycznym SunLOOX.

Święta to także czas spędzany przy stole. Ciekawym pomysłem na prezent może być więc pyszne ciasto, którego nie trzeba wcześniej zamawiać!

Podczas szukania prezentów pod choinkę w Aura Centrum Olsztyna można zadbać także o swoje auto. Szczególnie w trudnym dla karoserii okresie jesienno-zimowym.

W sytuacji, gdy nie wiemy na jaki świąteczny upominek się zdecydować, rozwiązaniem może okazać się karta podarunkowa Aury Centrum. To wielokrotność 50 złotych, które obdarowana osoba przeznaczyć może na zakupy w dowolnym sklepie na terenie Aury. W okresie przedświątecznym karty można kupować w punkcie na parterze, przed sklepem H&M codziennie od 11 do 19 aż do 23 grudnia włącznie.

Przypominamy o też o tym, że warto rejestrować paragony w aplikacji Sezam. Do 31 grudnia trwa konkurs, w którym wygrać można samochód, dwa rowery i kartę podarunkową o wartości tysiąca złotych.

Aplikacja Sezam trwa niezmiennie. Dla zarejestrowanych użytkowników aplikacji Aura Centrum już szykuje bogaty katalog nowych nagród dostępnych od stycznia.

Oferty sklepów w Aurze oraz szczegóły dotyczące kart podarunkowy oraz aplikacji Sezam znajdziemy na www.auracentrum.pl.