A może by tak tuż przed wakacjami wpaść do Aury i poprawić sobie nastrój? Właśnie startują sezonowe wyprzedaże i już ruszyły modowe projekty.

„Wybór Stylistki" to projekt polegający na oznaczeniu wybranych produktów dedykowaną zawieszką. Zrealizowany materiał będzie można zobaczyć na stronie oraz w social mediach Aury i portalu modowego Fashion Time wraz z opisem użytych produktów i marek.

„Akcja Stylistka" to bezpłatne porady modowe dla klientów Aury Centrum. Akcja skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Na zakupy w towarzystwie stylistki można zapisać się przez Internet wchodząc na stronę Aury, na której jest zamieszczony formularz. Spotkanie ze stylistką składa się z kliku etapów: poznanie klienta, jego wymagań i oczekiwań podczas rozmowy i wreszcie zakupów w salonach Aura Centrum Olsztyna.

Akcja „Look of the Week” polega na cotygodniowym prezentowaniu w mediach społecznościowych gotowych stylizacji, które można skompletować z produktów kupionych w butikach w Aurze.

„Modowe Inspiracje” to akcja prowadzona w sklepach Aury Centrum przybliżająca klientom nowe kolekcje. W każdym tygodniu  emitowany jest film promujący jeden z salonów.