Początek nowego roku szkolnego to okazja, która wymaga wyjątkowej oprawy zarówno ucznia, mamy, jak i ukochanej pani wychowawczyni. Podpowiadamy, gdzie się ubrać na ten wielki dzień i gdzie skompletować szkolną wyprawkę.

Ogromny wybór szkolnych akcesoriów – w Empiku w Aura Cenrum Olsztyna znajdziecie wszystko, co mogą sobie dzieciaki wymarzyć – zeszyty, piórniki, kredki, farby. I dla dziewczynek i dla chłopców – do wyboru, do koloru. Przepiękne i dobrej jakości. Początek września to ważny moment nie tylko dla uczniów, ale i przedszkolaków. W Smyku skompletujecie wyprawkę dla najmłodszych. Pamiętajcie, że obok Smyka jest takie magiczne miejsce – biblioteka multimedialna Abecadło! Wypożyczycie tu książki  w wersji tradycyjnej i audio. Dla przedszkolaków książki-zabawki, książki obrazkowe, wierszyki, łatwe opowiadania i bajeczki. Uczniowie znajdą tu bogaty wybór lektur szkolnych, a jest też sporo książek dla starszych czytelników - fantastyczne, przygodowe, detektywistyczne, powieści i opowiadania o zwierzętach.

Ale wyprawka to nie wszystko. Młody człowiek też lubi się fajnie ubrać, zwłaszcza, gdy po wakacjach wraca do szkoły. Dla dorosłych koniec wakacji to również dobry moment na odświeżenie garderoby. Dlatego warto zajrzeć do Aura Centrum Olsztyna – zobaczcie, co nam udało się tam znaleźć!

A przy okazji – pamiętajcie, żeby zbierać punkty w aplikacji Sezam. We wrześniu nowe otwarcie sezamowych atrakcji – nowy katalog nagród i ciekawe konkursy.