Jesień – czas na filmowe wieczory w kinie, planszówki z przyjaciółmi, hektolitry aromatycznej herbaty i kawy. A wszystko to znajdziemy w Aura Centrum Olsztyna.

Kino Helios w Aura Centrum zaprasza na premiery filmów takich jak „Nie czas umierać”, „Wesele” czy też „Venom 2”. To również wydarzenia specjalne – Kino Kobiet, Kino Konesera, czy też Kultura Dostępna. A dla najmłodszych filmowe poranki.

W Empiku trwa Festiwal Gier Planszowych, w ramach którego wiele bestsellerowych tytułów zostało objętych wysokim rabatem. Tradycyjnie w okresie jesiennym miłośnicy gier planszowych mogą liczyć na ciekawe premiery i mnóstwo atrakcyjnych ofert. A skoro już jesteśmy w Empiku, to zajrzyjmy na półki z kubeczkami. Przecież będą potrzebne do jesiennej, pysznej i gorącej herbaty.

Skoro zaś o herbacie mowa – należy koniecznie odwiedzić „Czas na herbatę”. Są tu wszystkie, jakie można sobie wymarzyć. Czarne, białe, zielone, owocowe, z dodatkami  w postaci suszonych kwiatów i owoców.

Jesienią warto wpaść do salonu Yves Rocher. Pierwsze jesienne przymrozki powodują, że trzeba lepiej zadbać o delikatną skórę rąk. Ratunkiem dla spierzchniętych dłoni są kosmetyki ochronne o bogatej konsystencji. Ja sięgnę po pielęgnację opartą na skutecznych składnikach aktywnych. Jednym z najlepszych środków stosowanych w kosmetykach przeznaczonych do dłoni jest wyciąg z arniki.

Salon Eurofirany – w tym miejscu można poczuć się jak u siebie i skompletować przepiękne dodatki do modnego wnętrza. Wysokogatunkowa pościel, mięciutkie koce i narzuty, poduszki, ręczniki i inne dodatki do domu. Ale przede wszystkim tkaniny, które tworzą cudowny klimat naszych wnętrz.