Olsztyńskie galerie handlowe – Aura Centrum Olsztyna i Galeria Warmińska – podczas pandemii walczyły o klientów, sprostały wymaganiom, działały i nadal działają w reżimie sanitarnym. Klienci bezpłatnie otrzymują maseczki i rękawiczki, dzięki czemu mogą się czuć bezpiecznie. Również najemcy stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli.

Koncerty muzyki klasycznej w Aura Centrum Olsztyna wpisały się w kalendarz muzycznych wydarzeń w mieście. Klienci czekali na te wydarzenia i mimo że pierwsza edycja jest już za nami, pytają o kolejne koncerty. Cykl „Kulturalna Aura” ma powrócić w tym roku. Jubileuszowy, 30. Finał WOŚP jak zawsze od wielu lat gościł w Galerii Warmińskiej. Jak podkreślają organizatorzy – to wydarzenie również wpisało się na stałe do kalendarza imprez organizowanych w Galerii.

Ten rok będzie pełen niespodzianek dla klientów, dlatego warto śledzić strony obu galerii, by mieć wiadomości z pierwszej ręki. Z pewnością będzie działała aplikacja lojalnościowa, która cieszyła się dużą popularnością wśród klientów, zostanie wprowadzony system CRM, a także wiele nowych aplikacji do komunikacji z klientami.