Niania na przyjęcie, na wieczór, na kilka godzin w tygodniu lub na stałe. Bo coraz częściej rodzice stają przed problemem znalezienia fachowej i godnej zaufania opiekunki dla swoich pociech. Z pomocą przychodzi Nanny Bell. To usługa, której podstawą jest kadra złożona z wykwalifikowanych niań. Usługa funkcjonuje już w kilku miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Olsztynie.

Najlepszą rekomendacją są zadowoleni rodzice. „Wróciłam do pracy po rocznym urlopie macierzyńskim, a nie mamy z mężem pomocy w postaci rodziny na miejscu. Moja córka Pola w żłobku chorowała, potrzebowaliśmy dodatkowej opieki, także gdy chcemy wyjść do kina czy złapać oddech od codzienności i to wydawało się idealnym rozwiązaniem” - mówi pani Karolina Navitska.

Nanny Bell współpracuje również z szeregiem partnerów, których wspiera w wydarzeniach dedykowanych całym rodzinom. „Kilkukrotnie podczas ostatnich lat korzystaliśmy z usług firmy i Nanny Bell uczestniczyła w imprezach organizowanych przez OSIR, między innymi organizowała stanowiska podczas Aquamajówki, Dnia Flagi, Dnia Dziecka” - wymienia Beata Kardynał-Stawicka z olsztyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Jak skorzystać ze wsparcia Nanny Bell? Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej www.olsztyn.nannybell.pl lub zadzwonić pod numer 796 797 110, by w odpowiedzi otrzymać CV proponowanej kandydatki i rozpocząć współpracę.